אטרקציות ברחובות

פארק המדע ברחובות הוא אחד הפארקים הטובים בעיר ומציע פעילויות רבות ברחובות וסביבתה. העיירה מושכת אליה תיירים רבים, במיוחד ילדים, מכיוון שהיא מציעה מגוון רחב של פעילויות חינוכיות לילדים ולמבוגרים. המבוא לתופעות טבעיות ופיזיקליות מורכבות מתרחש בתערוכות אינטראקטיביות ייחודיות שיכולות לעניין לא רק ילדים אלא גם מבוגרים. ניתן ליהנות מערך מוסף זה של תערוכות בסיור שמזכיר את הטעות המביכה של שפילברג, ביקור בהרצאות לילדים או סדנאות בריחה.

תוכלו גם לחקור את שווקי הרחובות בעיר

ללמוד עוד על תרבות ומסורת מקומית ולקבל טעימה ממאכלי הרחוב הטעימים של ישראל. תוכלו למצוא גם כמה חנויות ופארקים קטנים המגישים אוכל רחוב טעים מכל רחבי ישראל, כמו גם מבחר רחב של משאיות אוכל ומסעדות.

מכון ויצמן

הוא גם מקום מעניין, מכיוון שהקמפוס יפהפה ויש פארק מדע חיצוני בשטח. ברחובות יש גם אחד הסטארט-אפים המובילים בעולם בתחום המדע והטכנולוגיה. באולמות נמצאים כמה מהאוניברסיטאות היוקרתיות בישראל, כמו אוניברסיטת תל-אביב והאוניברסיטה העברית בירושלים, ועיר זו היא בבירור תפאורה לחוקרים רציניים.

המוזיאון מחזיק גם במכונית לינקולן שנתרמה על ידי הנרי פורד ויצמן, המכונית לינקולן, עשרות אלפי מסמכי ארכיון על חוקרים שונים, אישים מפורסמים ומדינאים ופסלים שהוקמו לזכר קורבנות השואה.

המשימה העיקרית של הפארק

היא לעורר עניין במדע ולהראות שמדע יכול להיות משעמם לחלוטין. הדינוזאורים נועדו למשוך קהל סקרן ולהביאו לגן המדע. הצורך לשמור על קריטריונים ודיוק מדעיים ולהרחיב את מעגל המבקרים במוזיאונים מדעיים ניכר גם בתערוכות. בנוסף, הבעיה הרחבה יותר של תהליכי הכחדה בטבע נבחנת על ידי תערוכת מאובנים ומאובנים של בעלי חיים שנכחדו כמו דינוזאורים, ציפורים, זוחלים ודו-חיים. אתגר זה נענה בהצלחה על ידי צוות מדענים, שרבים מהם כבר הוזמנו לנסוע לחו"ל לצורך מחקר.

המרחק בין רחובות לתל אביב

הוא 27.5 קילומטרים, ואנחנו יכולים להגיע ממקום אחד למשנהו תוך מספר דקות. אם תסתכלו על מפת ישראל תראו שהיא ממוקמת במישור פרימורסק שנמצא יותר מ -10 ק"מ מהים התיכון. כפי שאתה יכול לראות, זו עיר מעניינת שכדאי לבקר בה אם יש לך זמן.

יש הרבה דברים לעשות ברחובות שיעזרו לך לבלות זמן מדהים בעיר

ויש כמה דברים מעניינים שבאפשרותך לעשות במהלך שהותך שירתקו וירתקו אותך. כדי לעזור לכם, ריכזנו עבורכם רשימה של הדברים המובילים שעליכם לעשות במהלך טיולכם בישראל, וכן כמה דברים שאינם מהשורה הראשונה – הדברים המובילים – שעליכם לעשות – ב – Reovot, שיעזרו לכם להכין טריפ טוב.